• Deň Zeme

• Dňa 22.apríla mala naša planéta Zem svoj veľký deň. O tom, že našej škole záleží, aby planéta Zem bola stále krajšia a čistejšia svedčia práce, ktoré pripravili žiaci pod vedením svojich učiteľov počas týždňových aktív ku Dňu Zeme. Všetky práce hovoria samé za seba a zdobia prízemie a poschodie našej školy.

• Medzinárodný deň Rómov v našej škole

• 8. apríla − sme v našej škole spolu s materskou školou Slniečko oslávili Medzinárodný deň Rómov. Tento deň bol pre nás všetkých príležitosťou si pripomenúť význam a bohatosť rómskej kultúry, tradícií a dejín prostredníctvom krásneho programu, ktorý pre nás pripravili žiaci ZŠ a MŠ pod vedením svojich učiteľov a pravej rómskej kuchyne, ktorú sme mali možnosť ochutnať. Všetkým, ktorí sa akokoľvek podieľali na príprave a realizácii tejto krásnej oslavy srdečne Ďakujeme!

• Testovanie 9

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Testovanie 9.

Naši deviataci sa 6. apríla 2022 zúčastnili Celoplošného testovania žiakov 9.ročníkov ZŠ.

• Deň učiteľov

• 1.apríla 2022 sme aj v našej škole oslávili sviatok všetkých učiteľov – 28.marec Deň učiteľov. Pod vedením p. učiteľky Hančinovej sme s Materskou škôlkou Slniečko pripravili akciu, na ktorej sa moderátorky, pán riaditeľ ZŠ Miloš Vojtko a pán starosta Marián Dzurik prihovorili našim učiteľom, poďakovali za ich prácu, vytrvalosť, trpezlivosť. Žiaci, od tých najmenších až po deviatakov, celý týždeň so svojimi učiteľmi a učiteľkami pripravovali krásne básničky, pesničky a tance, ktoré vyčarili úsmev na tvári všetkým prítomným. V závere programu nás žiaci MŠ obdarili kvietkom. Ďakujeme!

• Aktualizačné vzdelávanie

• 1.4.2022 absolvovali naši pedagogickí zamestnanci aktualizačné vzdelávanie na tému „Novela zákona o pedagogických a odborných zamestnancoch. Vzdelávanie viedla pani PaedDr. Renáta Čabaiová.

• Základná škola, Školská 3, 044 23 Jasov
        • Riaditeľ školy: Mgr. Miloš Vojtko (+421)55 4664 122 (+421)905 738 412 Zástupca riaditeľa školy pre II.stupeň: Mgr. Roland Sorger (+421)908 273 833 Zástupca riaditeľa školy pre I.stupeň: Mgr. Jana Slovinská (+421)948 623 260 Zástupca pre ekonomický úsek: Mgr. Andrea Benková (+421)918 780 459
        • Školská 3, 044 23 Jasov 04423 Jasov Slovakia